March 2011

Nový dess

31. march 2011 at 18:21 | Ebi Malfoyová

TAK CO, LÍBÍ??


Hot or Not - duben

31. march 2011 at 17:55 | Ebi Malfoyová

HOT nebo NOT?

Tentokrát s Nicole Kidman

↓ANKETA POD ČLÁNKEM↓


Výsledky ankety Hot or Not - březen

31. march 2011 at 17:33 | Ebi Malfoyová

Výsledky ankety Hot or Not za měsíc březen dopadly takhle:

Za měsíc březen jsem zvolila fotku slovenského rappera Rytmuse.

Hlasovali jste takhle:

HOT - 35

NOT - 25

TAKŽE HOT!!
Johnny Depp: Končím s herectvím!

31. march 2011 at 17:24 | Ebi Malfoyová
Když se stal Johnny hercem řikal, že až se jeho věk bude blížit 50 let ukončí svou hereckou kariéru. Před pár dny to bohužel potvrdil. V nedávném rozhovoru prozdradil, že až dotočí všechny filmy, které má teď v plánu (Dark Shadows, Hugo Cabret) skončí s herectvím a bude si uživat volno se svou rodinou.

JEDNÁ SE JEN O APRÍL, NEBERTE TO VÁŽNĚ!!!


Nový plakát k The King's Speech

31. march 2011 at 17:21 | Ebi Malfoyová

Amanda Seyfried pomáhá Japonsku

31. march 2011 at 17:16 | Ebi Malfoyová
http://a-seyfried.org/wp-content/uploads/2011/03/031811.jpg
Amanda se zapojila do záchrané akce na pomoc Japonsku, které zasáhlo zemětřesení a vlna tsunami.
Když byla 17. března venku s přítelem držela v rukách plakát, na kterém bylo napsáno ''Prosím, pomozte'', aby jsme se i my zapojili a podpořili zemi, kterou zasáhla přírodní katastrofa.
Pokud se chcete také zapojit a poslat dar na pomoc lidem postiženým zemětřesením a tsunami v Japonsku, více informací naleznete na internetových stránkách amerického Červeného kříže. Minimální výše daru je 10 dolarů.

Kate Winsletová podpoří boj proti autismu fotkami svých kolegů

31. march 2011 at 17:13 | Ebi Malfoyová


Herečka Kate Winsletová připravuje vlastní knihu, která by měla pomoci s podporou léčby autismu. Do projektu přizvala i své slavné kolegy, jejichž fotografie budou publikaci zdobit. Objeví se v ní herci Ben Stiller, Jude Law či Meryl Streep.
Hollywoodskou herečku Kate Winsletovou inspiroval dokument o autismu, jenž loni vysílala televizní stanice HBO. Snímek, ke kterému namluvila komentář, vypráví o islandském chlapci s těžkou formou autismu, jemuž se nakonec podařilo navázat kontakt s okolím. Později začal psát básně.
Kniha kromě příběhů chlapcových literárních pokusů popisuje vztah Winsletové k jeho rodině. Název knihy Zlatý klobou si herečka vypůjčila z jedné z básní, v níž chlapec popsal kouzelný klobouk, který mu pomáhá se dorozumět.
Winsletová požádala více než dvě desítky celebrit, aby se nechaly vyfotit ve speciálním klobouku, který mezi nimi k tomuto účelu koloval. Celebrity také měli sdělit, co by řekly, kdyby po letech mlčení najednou mohly mluvit.
V knize se tak mimo jiné objeví popová hvězda Christina Aguilerová, herečka Julianne Mooreová nebo ruská tenistka Maria Šarapovová. Součástí budou i lidé s diagnózou autismu.
Kniha má vyjít do konce roku. Výtěžek půjde ve prospěch hereččiny nadace na podporu boje proti autismu Zlatý klobouk.
Autismus je vrozené celoživotní postižení některých mozkových funkcí.
Důsledkem poruchy je, že člověk nerozumí zcela tomu, co vidí, slyší a prožívá. Objevuje se před třetím rokem věku. V některých oblastech autisté naprosto selhávají, v jiných ale mohou uspět.
(Zdroj: http://meryl1.blog.cz)

Včera 30.3. 2011 odeslány tyhle dopisy...

31. march 2011 at 16:29 | Ebi Malfoyová |  Autogramy obecně

Cameron Diaz

- můj 3. pokus

- odesláno: 10 fotek, dopis, dotazník

Adresa:

Cameron Diaz
14320 Ventura Blvd.
Suite 636
Sherman Oaks, CA 91423
USA

Geoffrey Rush

- odesláno: 7 fotek, dopis, dotazník

Adresa:

Geoffrey Rush
Shanahan Management Pty Ltd.
Level 3
Berman House
91 Campbell Street
Surry Hills, NSW 2010
Australia


Nová figurína Michaela Jacksona v Museu Madame Tussaud v Londýně

30. march 2011 at 15:04 | Ebi Malfoyová
(zdroj: hanylen.blog.cz)

Pravá blondýnka Witherspoon se vdala!

29. march 2011 at 15:18 | Ebi Malfoyová
U tohoto stanu si Reese a Jim řekli své ano.Foto: abl, profimedia.cz
Reese Witherspoon (35) si řekla své "ano" s partnerem Jimem Tothem! S nynějším manželem si užili romantický sňatek v opulentních prostorech Reesina sídla v Kalifornii. Svatba byla jen pro rodinu a nejbližší přátele.
Média o sňatku spekulují už téměř rok. Matka často psala Reese, jestli se nehodlá vdávat, protože to četla v novinách. Ale Reese se jen smála. Teď bylo konečně spekulacím učiněno za dost. S Jimem Tothem si užili svatbu, jak se sluší a patří.
Na svatbu byli pozváni jen blízcí přátelé a rodina. Z celebrit se dostavili například Renée Zellweger, Matthew McConaughey, Tobey Maguire, Robert Downey, Jr., Alyssa Milano nebo Salma Hayek. Představitelka Bridget Jones - Zellweger byla z obřadu trochu rozpačitá, jelikož před týdnem ukončila vztah s Bradleym Cooperem. Na obřadu bylo dohromady 120 hostů. Za svědka šla Reese její nejlepší kamarádka Heather Rosenfield a malé neteře Witherspoonové byly za družičky.
Asi nejvíce romantický moment z celé události nastal, když si pár vyměnil prstýnky a k nebi vyletělo osmdesát bílých holubic.

"Je to milá holka!"

Reese rozhodně zařizování neponechala náhodě. Pár dní před svatbou obeslala všechny sousedy a omluvila se jim v dopise za dopravní zácpu a hluk během svatby. Sousedi to ocenili. Zdálo se jim milé, že při plánování svého velkého dnu, myslela i na okolí. "Je hezké, že nás upozornila. Je to milá holka," řekl jeden z jejích sousedů.
Jim Toth požádal herečku o ruku po loňských Vánocích s prstenem za v přepočtu asi 4 250 000 korun.
Blonďatá herečka, která se proslavila právě rolí ztřeštěné blondýny, Reese Witherspoon (35) se porvé provdala za Ryana Phillippa (36) a vydržela s ním osm let. Mají spolu dvě děti Avu (11) a Deacona (7). Po rozvodu herečka zkoušela i jiné vztahy, například s Jakem Gyllenhaalem. Pro Jima Totha to byla první svatba.


Liz Taylor a Michael Jackson: Spali v jedné posteli!

29. march 2011 at 15:17 | Ebi Malfoyová


Elizabeth Taylor se přátelila s Michaelem Jacksonem.27.03.2011 10:17Bylo to jedno z největších a nejdelších přátelství mezi hvězdami showbyznysu. Hollywoodská legenda Elizabeth Taylor (†79) a americký zpěvák Michael Jackson (†50) se považovali za nejlepší kamarády přes více než čtvrt století. Jejich první seznámení přitom nebylo ideální. Elizabeth se s Michaelem poprvé potkala v polovině osmdesátých let na koncertu krále popu, během jehož průběhu odešla, což se tehdy Jacksona velmi dotklo.
Po svém koncertu na baseballovém stadionu v Los Angeles si Michael Jackson na Elizabeth Taylor okamžitě sehnal číslo a s rozechvělým hlasem a slzami na krajíčku jí volal, proč předčasně odešla během vystoupení. "Ujistila jsem ho, že to bylo kvůli špatné viditelnosti. Nikoliv kvůli špatnému výkonu," prozradila před časem herečka.
Z plánovaného krátkého telefonátu se však nakonec vyklubala tříhodinová konverzace a tak začalo přátelství mezi králem popu (tato přezdívka vznikla díky Elizabeth) a jednou z nejznámějších hereček historie.

Nikdy nechtěla být herečkou, ale kvůli její kráse ji matka do filmu protlačila…

Král popu jí postavil svatyni

Během telefonátu se domluvili na schůzce. "Pak jsme se potkávali a trávili spolu čím dál víc času. Stali se z nás opravdu dobří přátelé," řekla Taylor.
Dvojice si navzájem rozuměla především proto, že toho měla hodně společného. Oba například cítili, že jim showbyznys ukradl dětství. Už v útlém věku byli totiž slavní a měli úplně jiné životy než normální děti. Přátelství dvou světoznámých osobností pak během let eskalovalo. Jackson například pro herečku složil píseň »Elizabeth, I Love You«, kterou zazpíval na oslavě hereččiných pětašedesátých narozenin. Na jeho ranči Neverland měla Elizabeth jednu svatbu a Michael tam na její počest dokonce nechal vybudovat svatyni, kde byly dvacet čtyři hodin denně promítány Elizabethiny filmy.
Michael o Liz jednou řekl: "Je jako teplá přikrývka, ke které se rád tulím a kterou se přikrývám. Mohu se jí svěřit se vším a věřit jí."

Po smrti Jacksona se zhroutila

Když byl v první polovině minulého desetiletí Michael Jackson vlečen soudy kvůli obvinění ze zneužívání malých chlapců, herečka se soudních procesů osobně účastnila a během svých výpovědí se za zpěváka rázně postavila. S Jacksonem totiž trávila na jeho ranči noci a věděla, co se tam děje. Dokonce se zpěvákem a jeho malými synovci spala v jedné posteli. "Nebylo to nic nenormálního. Nedocházelo tam k žádným fyzickým kontaktům. Prostě jsme se jen koukali na filmy Walta Disneyho, smáli se a bavili se," řekla tehdy Taylor.
Přátelství to bylo zkrátka nevídané. Není divu, že se Elizabeth po smrti Michaela Jacksona na začátku léta 2009 zhroutila. Dlouho s nikým nemluvila a nakonec musela být hospitalizovaná. "Bude mi moc chybět. Život bez něj si nedovedu představit," prohlásila tehdy zlomená Taylor při vzpomínce na Jacksona...


1/10

Bagárová: Tenhle fešák není její kluk, ale tatínek!

29. march 2011 at 15:15 | Ebi Malfoyová
Zpěvačku na pódiu přemohly emoceFoto: Tomáš Vrbenský
Finalistka SuperStar Monika Bagárová (16) se na křtu svého debutového alba objevila s pohledným mužem. Ale hodně rychle vyvrátila, že to je její utajovaný přítel. Fešák, který v kapela Moniky hraje na bicí, je totiž její otec Josef Bagár.
"Kamkoliv spolu přijedeme, všichni si myslí, že je to můj přítel nebo bratr. Takže naposledy říkám, to je můj taťka," řekla Blesk.cz usměvavá zpěvačka, která svého otce musela pozvat i na pódium, kde křest její první desky Shining probíhal. Od sponzorů dostala nádherné bílé auto, ale jelikož ještě není plnoletá, musel klíčky převzít otec.
"Jakmile budu plnoletá hned si udělám řidičák. Zatím mě bude vozit taťka nebo můj přítel," usmívala se Monika. Půvabná brunetka už několik měsíců randí se svým kolegou ze SuperStar s exotickým Benem Cristovaem, který samozřejmě na křtu v kostele sv. Michaela nechyběl.
Exsuperstáristé Ben Cristovao s Monikou Bagárovou
Foto: Petr Merta
Během křtu Bagárovou nejednou přemohly emoce a ona se přímo na pódiu rozplakala. "Mám okolo sebe tolik úžasných lidí, kteří mi pomohli dostat se tam, kde teď jsem. Všem moc děkuji za podporu a lásku," řekla se slzami v očích Monika.
Role kmotrů se chopil Ben Cristovao, Denis Lacho, šéf vydavatelství EMI Vladimír Kočandrle, Josef Bagár a Yvetta Blanarovičová. Na akci se objevil slovenský zpěvák Robert Opatovský, se kterým si Bagárová zazpívala duet Prší. Ten na internetu shlédlo přes milion lidí.

1/12

Zoufalec Ševčík SuperStar? Chodúra by porazil

29. march 2011 at 15:12 | Ebi Malfoyová
Zatímco předloni Petr Ševčík vyhořel, letos je za hvězduFoto: Robert Baumgartner, Nový Čas, TV Markíza
Petr Ševčík (19) si s sebou nese zřejmě největší příběh letošního ročníku Česko Slovenské SuperStar. Zatímco předloni vypadl už v divadle, při druhém semifinále druhého ročníku ho porota vynášela do nebes. Bude novou SuperStar? Podle Habery může být Chodúr rád, že Ševčík minule vypadl.
Petr Ševčík přišel v sobotu na řadu úplně jako poslední. Kolo romantických songů zakončil písní od kapely Keane This Is The Last Time. Jeho výkon ovšem vyrazil dech všem přítomným v sále.

Zatímco si ho všichni pamatujeme z minulé SuperStar jako poněkud nesmělého, nervózního a zmateného mladíka, který kvůli oční vadě a silným dioptriím nedohlédl na čtecí zařízení a nenávratně tím zkazil svůj výstup už při rozstřelu v divadle, letos je všechno jinak.

Když Ševčík dozpíval, Paľo Habera jen zíral. "Chodúr může být rád, že jsi minulý rok nepostoupil. Bylo to absolutně bezchybné, pěvecky dokonalé," pěl chválu Habera. "Nahrát a hned vydat. Na shledanou," pokračoval a Ševčíka tím úplně odrovnal.

"Na mě to bylo skoro tak dobrý, že bych si vás namazala na chleba," přidala se Gábina Osvaldová. Načež přišel Leoš Mareš se židlí a na pódiu si sednul. To aby mohl následně vstát a zatleskat Petrovi vestoje. K tomu samému vyzval i publikum.
Tleskalo nové Česko Slovenské SuperStar? Na odpověď na tuhle otázku si budeme muset ještě chvíli počkat. Zatím můžete tipovat v naší anketě, jestli má Petr Ševčík na vítězství, nebo ne.
Ptáte se, co za Petrovým úspěchem a takovou změnou stojí? Už není tak nervózní, působí sebevědoměji. Obrovský podíl na tom má laserová operace očí, kterou se Petr rozhodl asi před rokem podstoupit. Do té doby měl sedm a půl a osm dioptrií. To byl také jeden z důvodů, proč předloni v divadle zazmatkoval, pokazil, co se dalo, a musel odejít.

Mareš se točí kolem Tiny, další soutěžící vypadli

29. march 2011 at 15:10 | Ebi Malfoyová
Polibky a objetí. Mezi marešem a Tinou to začíná na jevišti pořádně jiskřitFoto: abl
Mezi moderátory Česko Slovenské SuperStar to jiskří! Vzájemné sympatie Tina (26) s Leošem Marešem (34) ventilují prostřednictvím kamer, ale i mimo ně. Začalo to prvním vyřazovacím kolem, kde padla první pusa, a s přibývajícími přímými přenosy se něžnosti stupňují. V samotné souteži jde ale do tuhého. Diváci v pondělí vystavili stopku dalším soutěžícím.
"S Tinou jsme si opravdu sedli, máme se rádi a stali se z nás kamarádi," přiznal Blesku Mareš. Minulé pondělí sám od sebe vlepil Leoš Tině pusu a tím to vše začalo. Během uplynulých víkendových semifi nálových kol ani jeden s projevováním náklonnosti nešetřil. Polibky a vzájemné objímání nebraly konce.
"Tina je hrozně milá a bezprostřední, mám obrovskou výhodu, že pracuju s nejlépe zpívající moderátorkou na světě," vychvaloval moderátor svou kolegyni. "Do ničeho se nemusíme nutit, navzájem si pomáháme, abychom odvedli dobrou práci," dodal Mareš, který má Tinu natolik rád, že ji chce mít i neustále na očích.
Fotku se zpěvačkou má na přívěsku s klíči od auta, hned vedle té se svojí přítelkyní Hankou Svobodovu (22). Leoš se v moderátorském duu s Tinou projevuje jako velký milovník, což je velmi neobvyklé. V první řadě pěvecké soutěže mezi ním a ostřílenou Adelou Banášovou (30) panovala spíše rivalita.
"Možná je to tím, že Adela je strašně zkušená, kdežto pro Tinu jako pro moderátorku je to první zkušenost a cítí se jako soutěžící," vysvětloval Mareš svůj rozdílný vztah ke své bývalé a současné kolegyni. "My s Adelou máme fantastický vztah, ale Tina je holt větší extrovert," smál se.
V pondělí večer ale měl i nepříjemné povinnosti. V Superstar začalo vyhazování a někteří ze soutěžících svůj konec v soutěži nesli hodně těžce. Vyrovnat se se zklamáním museli Sára Milfajtová, Dorota Dragulová, Lukáš Ondruš a Tomáš Jurenka. Diváci jim vystavili stopku.

Martin Dejdar odchází z TV Nova

29. march 2011 at 15:09 | Ebi Malfoyová
Martin Dejdar (46) se z finančních důvodů rozloučí se svou "rodnou" stanicí! Herec účinkoval jako populární Ozzák v seriálu Comeback, který však nyní končí.

Ben Cristovao je (prý) herecké dřevo

29. march 2011 at 15:08 | Ebi Malfoyová
Ben Cristovao (24) při natáčení seriálu Ordinace bojuje s vlastním "talentem"! Natáčení seriálu Ordinace v růžové zahradě je prý zkouškou nervů nejen pro samotného zpěváka, ale i pro jeho zkušené kolegy!

Lindsay se vzdala příjmení Lohan

29. march 2011 at 14:56 | Ebi Malfoyová
Lindsay (Foto profimedia.cz)

Lindsay (Foto profimedia.cz)

Herečka Lindsay Lohan není žádným svatouškem, se zákony se potýká každou chvíli. Nepřenese přes srdce ale násilí páchané na ženách, kterého se dopustil její otec Michael.
A proto se po dohodě s matkou a sestrou rozhodla, že se vzdají otcova příjmení Lohan. Čtyřiadvacetiletá herečka bude od nynějška známá pouze jako Lindsay.

"Lindsay se vzdává příjmení Lohan a bude vystupovat jen pod svým křestním jménem Lindsay. K tomu já a mladší dcera Ali změníme své příjemní a vezmeme si moje rodné příjmení Sullivan," potvrdila Lindsayina matka Dina.

Hereččin tiskový zástupce potvrdil, že k tomuto kroku vedlo zatčení a obvinění Michaela Lohana, který surově zbil svoji přítelkyni.

"Spousta významných lidí v showbyznyse je známá pouze pod křestním jménem. Podívejte se třeba na Oprah či Beyoncé. Teď na ten seznam můžete přidat Lindsay... Nikdo v rodině nechce mít nic společného s Lindsayiným otcem a to platí i na jeho příjmení," dodal zdroj blízký Lindsay. (pst)

Zpěvačka Marika Gombitová se před světem úplně uzavřela

29. march 2011 at 14:54 | Ebi Malfoyová
Populární slovenská zpěvačka Marika Gombitová (54) se neukázala na veřejnosti už několik let a žije uzavřena ve svém panelákovém bytě v bratislavské čtvrti Petržalka. Navzdory dobrovolné izolaci má stále řadu věrných fanoušků na Slovensku i v České republice.

Na prosby fanoušků, aby se vrátila, začala koncertovat nebo natočila nové písně, zatím nereaguje. Nesetkává se ani s dlouholetými spolupracovníky a kamarády. "Téměř vůbec nejsme v kontaktu. Nebere telefony ani nezavolá zpět," říká její dvorní textař Kamil Peteraj, jenž ještě před nedávnem patřil k úzkému kruhu vyvolených, kteří Mariku navštěvovali.
Odchod z výsluní se však odrazil ve výsledcích divácké ankety Slavík. Po dlouhých třiceti letech se v roce 2009 Marika neumístila mezi nejlepšími pěti zpěvačkami.
Slovenští zpěváci Miroslav Žbirka a Marika Gombitová pokřtili 19. prosince 2001 v Bratislavě nové společné CD s názvem Neberte nám princeznu.
Slovenští zpěváci Miroslav Žbirka a Marika Gombitová pokřtili 19. prosince 2001 v Bratislavě nové společné CD s názvem Neberte nám princeznu.

KLIK NA Wa


KONČÍ: Ondruš, Jurenka, Dragulová a Milfajtová!

29. march 2011 at 14:53 | Ebi Malfoyová

Jak mohli vyhodit Sáru Milfajtovou???

V druhém semifinále skončili Ondruš, Jurenka, Dragulová a Milfajtová!

Taylor Swift - Photoshoot 2

27. march 2011 at 18:55 | Ebi Malfoyová
Taylor in Vogue

Taylor Swift - Photoshoot

27. march 2011 at 18:53 | Ebi MalfoyováKočičí slovník

27. march 2011 at 18:52 | Ebi Malfoyová
Aaauuu: Cítím se tak sama! Nebo: Mám takový strach!
Ch: (krátce) Moc se ke mně nepřibližuj, nech mě na pokoji!
Ccchhh: (dlouze) Dej si na mě pozor, jsem silný protivník)!
Má, má, má: (tiché volání, většinou na kočičí dětí) Pojďte ke mně!
Má, má, má: (hlasitěji, dál od potomstva) Žádný strach, jsem nablízku!
M?: Ahoj, dobrý den, to je krásné, že tě zase vidím!
Mau: Dávej pozor! nebo: Au, to bolí!
Mau, mau, mau: (hekticky) Mám strach, dávej na mě pozor!
Miau: Všímej si mě! Naplň mi misku!
Miiiauuu: Kolikrát ti mám ještě říkat, aby sis mě všímal!?
Mňau, mňau, mňau: (ve stejných intervalech) Chci něco - pomoz mi prosím
a otevři dveře!
Rrrr: Většinou: Cítím se oprrrravdu dobře, nebo: Jsem unavená. Pozor: Nemocné kočky tím také říkají:Mám bolesti.
(zdroj: sarunka1.blog.cz)

Anketa - Kdo je nejlepší z 2. ČeskoSlovenské SuperStar?

27. march 2011 at 10:04 | Ebi Malfoyová

ANKETA POD ČLÁNKEM

JÁ HLASUJI PRO PETRA ŠEVČÍKA A ALŽBĚTU KOLEČKÁŘOVOU


Co budou zpívat holky ve 2. semifinále?

27. march 2011 at 10:02 | Ebi Malfoyová
Připravte si kapesníčky, semifinalistky chystají na nedělní večer útok na naše srdce. Budou zpívat romantické písně - od srdce!
Za doprovodu decentního klavíru zazní tyto písně:

Celeste Rizvana Buckingham: Duffy - Mercy
Sára Milfajtová: Nelly Furtado - I'm like a bird
Klaudia Pappová: Vaya Con Dios - Nah Neh Nah
Alžběta Kolečkářová: Amy Winehouse - You know I'm no good
Simona Fecková: Aneta Langerová - Skvělý nápad
Monika Povýšilová: Pixie Lott - Poker face
Dorota Dragulová: Taylor Swift - White horse
Aneta Salačová: Toni Braxton - Unbreak my heart
Alexandra Vokáliková: Cher - Strong enough
Gabriela Gunčíková: Nazareth - Love Hurts


Petr Ševčík - This Is The Last Time

27. march 2011 at 9:47 | Ebi Malfoyová

Zajímavosti o Vanesse Paradis

27. march 2011 at 9:43 | Ebi Malfoyová
Má mladší sestru jménem Alysson Paradis která je taky Herečkou.
Její přítel je známý americký herec Johnny Depp.
S přítelem Johnnym Deppem má dvě děti dceru jménem Lily-Rose Melody Depp a syna jménem John Christopher Depp III ale říkají mu Jack.
Když Vanesce bylo 4 roky tak začala navštevovat hodiny tance.
Její výška je 160cm.
Vannescino znamení je Kozoroh.
Narodila se ve Francii v Saint Maur des Fossés,Val de Marne.
V osmi letech si usmyslila,že se pokusí prorazit v showbyznysu,o čemž jistě snili hodně malých holčiček,ale ne každá byla tak cílevědomá jako Vanessa,která to dokázala.
Díky svéme strejdovi herci Didieru Pinovi Vanessa byla v kontaktu hudbou,divadlem a také s filmem.
Vanessa Paradis měla vztah ze zpěvákem jménem Lenny Kravitz několik let spolu žili a odstěhovali se spolu do U.S.A kde Lenny Kravitz Vanesse napsal anglickou desku.Po nějaké době se ale rozešli.

Vanessa se stala tváří pro rtěnku Chanel Rouge Coco Shine 2011.
Vanessa v roce 1995 si zahrála v filmu Elisa kde také hrál Gérard Depardieu.
(zdroj: http://s-h-a-t-t-u-c-k-i-t.blog.cz/)

Emma Watson v průběhu let

26. march 2011 at 8:49 | Ebi Malfoyová
Emma Watson onedlho oslávi 21. rokov a my si zaspomíname ako nám rástla. Plus nový trailer k filmu Harry Potter a Dary smrti 2.
V júli tohto roku sa Emma Watson spolu so svojimi hereckými kolegami z Harryho Pottera vyberie naposledy na prechádzku po červenom koberci. Film Harry Potter a Dary smrti 2 definitívne uzavrie jednu etapu Eminho života. Bude iba na jej šikovnosti, či zo seba dokáže strhnúť nálepku detskej hviezdy, tak ako trhajú zo seba nálepky adepti na tohtoročnú Superstar.

Klik na Wa


Sylvester Stallone tvoří vlastní značku oblečení!

26. march 2011 at 8:46 | Ebi Malfoyová
LOS ANGELES Svalovec Sylvester Stallone už bude mít letos pětašedesát let a uvědomuje si, že celý život ho svaly před kamerou živit nebudou. Proto se představitel Rockyho rozhodl rozšířit spektrum svých příjmů a chce tržit na oblečení. Aktivně teď vyvíjí vlastní značku oděvů, kterou by upoutal lidi nakloněné jeho stylu oblékání.

Módní značka Sly nabídne džíny, trička, oblečení na ven, spodní prádlo a hodinky. Vše prý bude inspirováno Sylvesterovými nejslavnějšími postavami Rambem a Rockym.

"Říkal jsem si, že je nejvyšší čas pro tento projekt. Žiju život, v němž vím, co funguje a co nefunguje. A oblečení je první věc, kterou tvoříte postavu," svěřil Stallone magazínu Men´s Week.

Sly přitom nemá být žádnou značkou pro supermarkety, Stallone hodlá spektrum produktů rozšířit o brýle, kosmetiku, atletické oblečení a vlastní parfém.

Dnes 26.3. 2011 slaví...

26. march 2011 at 8:45 | Ebi Malfoyová

Keira Knightley (26)

Jennifer Grey (51)

Sara Jean Underwood (27)

Diana Ross (67)
Markéta pokřtila své první DVD

26. march 2011 at 8:31 | Ebi Malfoyová
Markéta pokřtila své první DVD s Michalem Davidem a Vendulou Svobodovou!
Ve čtvrtek 24.3. proběhla tisková konference spolu se křtem DVD Markéta Konvičková Hard Rock Cafe live 2010!
Markéta se představila ve zcela novém sestřihu a spolu s Michalem Davidem a Vendulou Svobodovou pokřtila kávou své první DVD.
Tiskovou konferenci moderoval Míra Hejda a celá akce byla plná vtipných momentů a situací. Všichni se skvěle bavili a vy se můžete podívat jak to na tiskovce vypadalo a jak to Konvičce slušelo:-)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


SONK - zapište se prosím

25. march 2011 at 17:11 | Ebi Malfoyová

Ahojky,

rozhodla jsem se uspořádat SONK. Soutěž o nejlepší píseň. Je to samozřejmě o ceny. Jen si prosím napište co na ně chcete :-)

Podmínka:

BUDEŠ SI SHÁNĚT HLASY!


Jestli chceš soutěžit tak napiš:

1. Jméno + blog

2. S jakou písní budeš soutěžit?

3. Budeš si shánět hlasy?


Soutěžící:


Miminko si muselo počkat Helena Bonham Carter po 7 měsících pojmenovala dceru!

25. march 2011 at 16:53 | Ebi Malfoyová
Ačkoli se dcera Heleny Bonham Carter a Tima Burtona narodila 15. prosince minulého roku, jméno dostala až před pár dny.
Herečka a režisér se nemohli na křestním jméně dlouho shodnout, nakonec zvítězilo krátké a zvučné Nell.
A Helena potvrdila jméno dcery vlastně nepřímo během telefonického interview pro Jewish Journal během pobytu v Novém Mexiku kde natáčí nový FilmTerminator Salvation. V rozhovoru řekla, že dívenka se jmenuje Nell Burton.
Podle dvaačtyřicetileté herečky získala holčička jméno Nell jako poctu všem Helenám v její rodině. Babička se jmenuje Elena (odvozenina Heleny), zatímco prababička prý přímo Helene. Nell pochází údajně ze středověku a je zdrobnělinou jména Helen. Na počátku dvacátého století to přitom bylo velmi oblíbené jméno v USA.
Média od prosince spekulovala nad přízviskem dítka a uváděla, že se zřejmě jmenuje Indiana Rose. "Její jméno nikdy nemělo být Indiana Rose," odmítl však mluvčí hvězdného páru dotaz magazínu People.
(článek z roku 2007)

Zdroj:

Dnes 25.3. 2011 slaví...

25. march 2011 at 16:50 | Ebi Malfoyová

Sarah Jessica Parker (46)

Elton John (64)

Vilma Cibulková (48)

Marcia Cross (49)

Elisavet Charalambidu (46)


Miley Cyrus jako Justin Bieber

25. march 2011 at 16:46 | Ebi Malfoyová

24.3. 2011 - NÁVŠTĚVNOST

25. march 2011 at 14:50 | Ebi Malfoyová

Vítej, superstarkonvickova!

Včera navštívilo Váš blog 359 lidí, nejčtenější články byly:


Kto kraľuje aktuálnym hitparádam? (11.týždeň 2011)

24. march 2011 at 18:07 | Ebi Malfoyová
Najhranejšie skladby v ČR:
1. Duck Sauce - Barbara Streisand
2. Pink - Raise your glass
3. Shakira - Loca
4. Debbi - Touch the sun
5. Martin Solveig - Hello
Najhranejšie skladby na Slovensku:
1. Jennifer Lopez - On the floor
2. Rihanna - Who´s that chick
3. Enrique Iglesias - Tonight
4. Jessie J - Price tag
5. Taio Cruz ft. Kylie - Higher
Hranosť Rádia Expres :
1. Jennifer Lopez - On the floor
2. Michael Jackson - Hold my hand
3. Rihanna - Only girl
4. Bruno Mars - Grenade
5. BEP - The Time
Hitparáda FUN Rádia - Orange Top Fun:
1. Pink - Fucking perfect
2. Lady Gaga - Born this way
3. Milan Lieskovsky - 1000 divov
4. Miro Jaroš - Čierny dážď
5. 30 Seconds to Mars - Hurricane
Hitparáda Európy 2 - TOP 22:
1. Justin Bieber - Never say never
2. Milk and Sugar - Hey ( Nah Neh Nah)
3. Rihanna - S&M
4. Britney Spears - Hold It Against Me
5. Dr. Dre ft. Eminem and Skylar Grey - I Need A Doctor
Britský rebríček singlov:
1. Nicole Scherzinger - Don't Hold Your Breath
2. Adele - Someone Like You
3. Wanted - Gold Forever
4. Jessie J featuring B.o.B. - Price Tag
5. Rihanna - S&M
Britský rebríček albumov:
1. Adele - 21
2. Adele - 19
3. Jessie J - Who You Are
4. The Vaccines - What Did You Expect From The Vaccines
5. Overtones - Good Ol' Fashioned Love
Billboar Hot 100:
1. Lady Gaga - Born this way
2. Katy Perry - E.T.
3. Rihanna - S&M
4. Cee lo Green - Fuck you
5. BEP - Just can´t get enough
Záver : Ponúkol som vám prehľad 8 hitparád a poradie interpretov, ktorí si najlepšie počíňali za minulý týždeň:
1. Rihanna
2. Jennifer Lopez
3. Lady Gaga
4. Pink
5. Jessie J

Helena Bonham Carter a Tom Hooper - Photoshoot

24. march 2011 at 18:03 | Ebi Malfoyová

Tento photoshoot pochází z Berlínového 61. ročníku filmového festivalu.. Na fotkách je s režisérem Tomem Hooperem
Zdroj:

Lady GaGa for ´Google Goes GaGa´ (INTERVIEW)

24. march 2011 at 18:00 | Ebi Malfoyová

Lady GaGa dělala 22.března interview pro Google Goes GaGa, kde jí otázky posílali její fanoušci.Tady je pár nových věcí z tohoto interview:
- Album "Born This Way" GaGa popsala jako "avantgarde/techno/rock" a je prý ovlivněno hudbou kapely Def Leppard a Bruce Springsteenem, kterého poslouchal její otec, když byla GaGa malá.
- Song "Judas" je taková tmavá část, která se snaží jít ke světlu."Minulost mě pronásleduje již dlouhou dobu - je to také hlavním tématem alba.Musím se naučit být na sebe hrdá a brát se taková, jaká jsem....Věřím, že Bůh pro nás existuje v různých formách, takže nevíme jak vypadá a "Judas" je o tom.Vidím Boha ve svých fanouších.Když se na ně z pódia dívám, vidím jejich víru.Miluju své fanoušky, jsou mé náboženství"
- GaGa napsala všechny své nové songy a hlavně singly úplně sama a jen v akustické verzi u piána.Chtěla se více projevit jako skladatelka - "Myslím, že dobrá hudba zní i v akustickém podání jako hit".Kromě toho, že songy všechny napsala, tak je i ko-produkovala.
- Song "Edge Of Glory" napsala GaGa krátce po smrti svého dědečka."Otevřela jsem si tequilu, sedla ke klavíru a spolu s otcem jsme byli v místnosti.Psala jsem ten song a otec se mnou seděl a spolu jsme plakali" řekla GaGa.Také dodala, že song je o posledních chvílích na tomto světě, než se odejdete do dalšího světa.
- Lady GaGa má už 11 let vokálního trenéra, se kterým trénuje zpěv alespoň 30 minut denně.Na klavír hraje GaGa už od čtyř let a v poslední době hraje na klavír téměř denně."Dovednost hrát na klavír nikdy nezmizí, i když dlouho nehrajete.Jakmile sednete k piáno, vše si vybavíte".S přáteli chodí často do různých barů, kde si moc ráda zahraje některé své oblíbené songy.
- GaGa si v soukromí nejvíce pouští rockovou kapelu AC/DC, ta je její oblíbená.
- Na otázku, proč má všechny tetování na levé straně GaGa odpověděla takto - "Jsem levák a má levá polovina je více tvůrčí a ovládá celé tělo.Vlastně si to vyžádal můj táta.Otec se mě v dětství snažil přeučit na pravou ruku, ale lékaři mu řekli, že jsem se tak narodila a že to nemůže změnit.Chtěl prý abych vypadala z jedné strany normálně.On věří, že z jedné strany vypadám jako Marilyn Monroe a z druhé jako Iggy Pop"
- K cenzuře jejího nejnovějšího hitu "Born This Way", která proběhla v Malajsii GaGa řekla toto: "Dost často mi volají televize a chtějí, abych upravila videa kvůli cenzuře.Já jsem ale zásadně proti.Pokud to nechtějí dát do rádií - není to nutnost.Mládež v Malajsii by měla bojovat za to, v co věří"
- Jeden fanoušek se GaGa také ptal na otázku, jak se cítí jako "superstar", když byla v dětství šikanována a také jestli se jí ti lidé omluvili.GaGa řekla, že to co se stalo se už prostě nezmění. "Nikdy jsem se necítila jako vítěz, spíš jako looser, ale nikdy jsem v sobě žádné zlo nedržela.Chtěla jsem jen psát hudbu.Jednoho dne jsem se probudila a řekla jsem si, že chci být superstar a věřila, že se tak stane"
- "Jsem velmi pracovitá a disciplinovaná a nemám ve zvyku se po vystoupeních opíjet.Jsem hrdá na to, čeho jsem dosáhla.Ženy mají v hudebním světě špatnou pověst, nikdo od nich nic neočekává a to je nefér.Já, mé prsa, zadek a mysl jsme hrdí na to, že tu dnes jsme"
- Oblíbené video LG na Youtube je tohle: http://www.youtube.com/watch?v=txqiwrbYGrs.Pouští si ho prý pokaždé, když se vrací vyčerpaná z koncertů.
- GaGa dostala také otázku, co si myslí o videu 13leté zpěvačky Rebeccy Black - "Friday", které na Youtube shlédlo už několik desítek milionů lidí a kritici a lidé na video velmi nadávají.GaGa řekla, že video neviděla, ale lidé by prý neměli říkat, že je to "neštěstí" - ti, co to říkají prý podle ní mluví nesmysly.
- Fanoušek se GaGa ptal na to, kde bere inspiraci na videa.GaGa řekla: "Musíme naslouchat sami sobě a tomu, co říká vaše kreativita a nesmíte myslet na to, jak tohle příjme společnost.Když jsem volala svému manažeru Troyovi a řekla mu, že v klipu chci rodit hlavu řekl mi, že to nechápe.Vejce symbolizuje novou rasu bez předsudků.Ukazovala jsem mu fotky z děl Francise Bacona a stále nic nechápal.Včera jsem ležela v posteli a dostala jsem nápad na nové šaty, tak jsem okamžitě vyskočila a nakreslila je - když k vám příjde inspirace, tak nemůžete říct, že se vám chce spát a jste unavení.Když vás Bůh povolá, tak prostě musíte"
------------
©ladygaga.blog.cz

Lady GaGa: Tetování mám jen na levé části těla!

24. march 2011 at 17:56 | Ebi Malfoyová
LOS ANGELES Zpěvačka Lady GaGa má tetování jen na levé části svého těla. Přikázal jí to otec Joseph Germanotta, který dceři dovolil permanentní obrázky v kůži pod podmínkou, že alespoň polovina jejího těla zůstane čistá.

"Všechna má tetování jsou na jedné straně, vyžádal si to tak otec. Žádal mě, zda bych mohla aspoň na jedné straně být docela normální, tak mám tetování jen na levé straně těla… Myslím, že mou pravou stranu těla vnímá jako stranu Marilyn Monroe a tu levou stranu jako stranu Iggyho Popa," přiznala GaGa.

Levou stranu si přitom vybrala proto, že je levačkou a k této straně vždycky víc tíhla.

"Jsem silná levačka. To můj otec, když jsem byla malá, se snažil mě přeučit, ale lékaři mu řekli, narodila se tak, nemůžete to změnit! Takže z neurologického hlediska si myslím, že jsem tvůrčím způsobem hnaná levou stranou, proto jsem si ji vybrala," dodala zpěvačka.

Lady GaGa: Budu režírovat svůj příští klip!

24. march 2011 at 17:54 | Ebi Malfoyová
LOS ANGELES Zpěvačka Lady GaGa získá při natáčení klipu k dalšímu singlu chystaného alba novou zkušenost. Ve videu k písni Judas (Jidáš) bude totiž nejen vystupovat, ale bude ho také režírovat. Asistovat jí u toho bude choreografka a kreativní ředitelka Laurieann Gibson, která dříve spolupracovala třeba s Alicou Keys.

"Jsem velmi nadšená. Vlastně mohu exkluzivně tady pro Google potvrdit, že budu poprvé režírovat s Laurieann Gibsonovou, budeme samy režírovat toto video," potvrdila GaGa.

Klip má být inspirován biblicky a bude obsahovat náboženské výjevy.

"Není to nic překvapujícího, jsem si jistá, že mnoho z vás ví, že Jidáš byl muž mající biblický význam, takže můžete očekávat jistou symboliku v tomto klipu," dodala zpěvačka.

Lady GaGa určitě udělá písní velkou "radost" konzervativním křesťanům, protože o ní prohlašuje, že má být odpuštěním jejím hříchům a jakýmsi "popovým knězem".

"Člověk se musí umět podívat, co ho pronásleduje a musí si umět odpustit aby se mohl pohnout dál. A je opravdu zábavné u toho tančit a mít u toho hudbu, jako by to byla nahrávka popového kněze," dodala extravaganci milující hvězda.