August 2010

Monika Bagarova - Sweet Dreams (Beyonce) zo Superkoncertu v Hlohovci

31. august 2010 at 20:19 | IRMA SuperstarKonvickova

Marketa Konvickova - Umbrella (Rihanna) zo Superkoncertu v Hlohovci

31. august 2010 at 20:17 | IRMA SuperstarKonvickova

Markéta Konvičková - Co hvězdám šeptají live

31. august 2010 at 20:16 | IRMA SuperstarKonvickova

My Favorite Top 10 Lady GaGa Songs

31. august 2010 at 20:12 | IRMA SuperstarKonvickova

OZNÁMENÍ (SB ČTĚTE)

31. august 2010 at 20:09 | IRMA SuperstarKonvickova
TAKŽE JAK UŽ JSTE SI ASI NĚKTEŘÍ VŠIMLI ZÍTRA UŽ BOHUŽEL ZAČÍNÁ ŠKOLA.

TAKŽE POČÍTEJTE S TÍM ŽE NA BLOGU BUDE MÍŇ ČLÁNKŮ A BUDU MNOHEM MÍŇ OBÍHAT SB. (NA VAŠE BLOGY CHODÍM KAŽDÝ DEN ALE NEPÍŠU OBÍHÁM NEBO NĚCO PODOBNÉHO)


TAKŽE SB NEMAŽTE SI MĚ PROSÍM!!!!!!!

DIPLOMY PRO honiska za POZNÁVAČKU

31. august 2010 at 15:33 | IRMA SuperstarKonvickova


DIPLOM PRO Wiki ZA POZNÁVAČKU

31. august 2010 at 15:19 | IRMA SuperstarKonvickova

MIRO - KRÁSNÉ FOTEČKY

31. august 2010 at 14:25 | IRMA SuperstarKonvickova


ZDROJ :  romancice33.blog.cz/

DIPLOM PRO °Jany-Girl° ZA POZNÁVAČKU

31. august 2010 at 14:23 | IRMA SuperstarKonvickova

DIPLOM PRO romancice33 ZA POZNÁVAČKU

31. august 2010 at 14:19 | IRMA SuperstarKonvickova

DIPLOM PRO Maryku13 ZA POZNÁVAČKU Č.5

31. august 2010 at 14:16 | IRMA SuperstarKonvickova

DIPLOM PRO Kostika333 ZA POZNÁVAČKU

31. august 2010 at 14:11 | IRMA SuperstarKonvickova

DIPLOM PRO Lady GaGa ZA POZNÁVAČKU

31. august 2010 at 14:06 | IRMA SuperstarKonvickova

DIPLOM PRO *Vaness za POZNÁVAČKU

31. august 2010 at 14:01 | IRMA SuperstarKonvickova


POZNÁVAČKA ČÍSLO 5

31. august 2010 at 13:45 | IRMA SuperstarKonvickova
1 KDO TO JE

2 CO CHCETE NA DIPLOM

MIRO A ČETBA

31. august 2010 at 12:02 | IRMA SuperstarKonvickova

MILEY ADRESA

31. august 2010 at 8:51 | IRMA SuperstarKonvickova
Miley Cyrus
c/o BRC Spirit
P.O. Box 1206
Franklin, TN 37065
USA

Lady Gaga Telephone Parody

30. august 2010 at 18:04 | IRMA

Česko Slovensko má talent 2010 - Metal Kids

30. august 2010 at 18:00 | IRMA
Česko Slovensko má talent 2010 - rodinná heavy metalová kapela Metal Kids


Česko Slovensko má talent 2010 - Sekáč Aleš Rozsýval

30. august 2010 at 17:58 | IRMA

Česko Slovensko má talent 2010 - Sekáč Aleš Rozsýval a šokovaná Lucie Bílá


Talentmania - Babička Dráždí Psa

30. august 2010 at 17:54 | IRMA

Talentmania - vystoupení Ivana Poláčka

30. august 2010 at 17:50 | IRMA

Kdo je Ivan Poláček?

Pan Ivan Poláček svou podobnost s populárním českým hercem Tomášem Matonohou jistě nezapře. Podobá se mu i po hlase. Do Talentmanie se však jako imitátor Tomáše Matonohy nepřihlásil. Porotě se představil jako zdatný improvizátor a přímo na místě zkomponoval píseň na zadané téma a v tónině, kterou mu udal Paľo Habera. Má sice, jak sám říká, poněkud slabší hlas, ale i přes tento handicap odzpíval píseň na improvizovaný text pohotově.

Vzhledem k tomu, že pan Poláček do této chvíle neobjasnil některé nesrovnalosti ve své přihlášce, z divadla nepostupuje a tím se dostává do skupiny těch, o jejichž osudu rozhodnete vy, návštěvníci webu TALENTMANIA.TV. Od středy 1. září totiž budete moci hlasovat pro ty, kteří přes porotu nepostoupili.

Budete to na vás!

Talentmania: Milan Linhart

30. august 2010 at 17:49 | IRMA

Talentmania: Milan Linhart
Ivan Linhart - známý jako "chytač tužek". Jeho umění chytnout a neupustit tužku z jakékoliv výšky a za jakékoliv situace se snažil nejednou překonat i Leoš Mareš. Podívejte se na jeho vystoupení.

Talentmania videa

30. august 2010 at 17:48 | IRMA

Imitátor Felixe Holzmana - Imitátor slavného komika Felixe Holzmana vyšel na jeviště před porotu s Marešem v kalhotách. Více ve videu.

DIPLOM OD VANESS ZA BLESKOVKU

30. august 2010 at 9:34 | IRMA SuperstarKonvickova

Česko Slovensko sice má talent, ale moc překvapení se nekonalo

30. august 2010 at 9:30 | IRMA
V neděli večer odstartovala Prima reality show Česko Slovensko má talent. V pořadu, kde mohou soutěžící prezentovat jakýkoliv druh talentu, se většina lidí pustila do vystoupení souvisejících s hudbou. Pořad tak značně připomíná starou Superstar, i když se velmi snaží být nový.
Moderátoři Matin Pyco Rausch a Jakub Prachař
Moderátoři Matin Pyco Rausch a Jakub Prachař
FOTO: Prima
Včera 22:24
Česko Slovensko má talent je show odvozená ze zahraničního formátu Got Talent, jednoho z nejúspěšnějších televizních pořadů. Proslavil například i britskou zpěvačku Susan Boyleovou. Vysílal se od roku 2007 ve 27 zemích světa, od Evropy přes Asii a Austrálii až po Ameriku.
Univerzální show chtěla překonat Superstar a X Factor tím, že nezná omezení ve věku a oboru, většina soutěžících jsou ale stejně tanečníci a muzikanti.
V televizní zábavě ale už dlouho nic skutečně nového neexistuje, a tak je nakonec důležité jen to, jestli nenudí. Česko Slovensko má talent nenudilo, přišla vystoupení ohromující jako artistka s kolem, celkem slušná - jako hip-hopoví tanečníci, nepovedená - jako krocení divé zvěře a nakonec i úplné nesmysly - jako člověk, který skočí do dřevěné zdi.
Problém pořadu může být v tom, že moderátoři a porotci zrovna moc nesršeli vtipem, chyběla drsnost v hodnoceních a někdy zněla přílišná chvála až nevěrohodně, např. v případě dívky, která hezky zazpívala starý hit At Last, ale v porovnání s verzí Etty James či  Beyoncé to až tak geniální nebylo.
Celkové hodnocení: 60%

Jan Bendig brutálně okraden. Přišel o všechno

30. august 2010 at 9:29 | IRMA
Jan Bendig poprvé zakusil nástrahy velkoměsta.
Jan Bendig poprvé zakusil nástrahy velkoměsta.
Dnes 08:00
Mladému zpěvákovi Janu Bendigovi (15) se stala opravdu hrůzná událost. Během nedělního vzpomínkového koncertu na Michaela Jacksona v pražském Divadle Hybernia, kde Bendig účinkoval, mu neznámí zloději vykradli celé auto! Honza s tím prý doteď není zcela vyrovnán.
Zpěvák prý po tomto "zásahu" následně přišel o všechny osobní věci, digitální kameru a mobilní telefon. Hůře dopadl jen jeho manažer, kterému z vyloupeného auta zmizel k tomu všemu ještě notebook, mikrofon, fotoaparát, více než tisíc fotografií Honzy, rovněž osobní věci a dokonce i klíče od bytu! Odhadnutá škoda se vyšplhala na padesát tisíc korun.

V pátek večer, kdy Bendig ještě v klidu vystupoval na soutěži Muž roku 2010, netušil, co ho o dva dny později čeká za pohromu. Celou událost jen šokovaně komentoval slovy: ,,Víte, Prahu mám rád, ale budu si asi muset zvyknout na to, že je hlavní město plné vandalů, narkomanů a zlodějů," nechal se slyšet.

Honza se však má na co těšit - už za pár dní se totiž do "matky měst" stěhuje. Nastoupí do prvního ročníku mezinárodní konzervatoře. (mull)

Miro Šmajda: I letní láska má budoucnost

30. august 2010 at 9:28 | IRMA
Vďaka letnému teplu, slnku, uvoľneniu a hormónom vo vzduchu sme všetci akísi prístupnejší ľahkým letným vzplanutiam. Svoju skúsenosť s nimi majú aj známe celebrity, ktoré v minulosti tiež neodolali krátkemu flirtu.

Kedy si ma láska už nájde?

Možno v textoch svojich piesní spieva Miro Šmajda aj o svojej prvej letnej láske. "Mal som trinásť rokov a bola veľmi krásna. Bozkávali sme sa v daždi, čo bol môj vôbec prvý bozk a rád na to spomínam," s troškou nostalgie hovorí mladý spevák. Leto je podľa neho tým pravým obdobím pre lásku, všade je pohoda, slnko, ľudia sú k sebe milší, a to môže uvoľniť pocity a túžby, ktoré sa inokedy potláčajú. Zároveň verí, že vzťah v lete nemusí byť len krátkodobá záležitosť a môže vydržať aj dlhšie. Čas pátrať po láske však spevák nemá, lebo celé leto strávi s kapelou prípravou nového albumu, ktorý vyjde v septembri. "Človek nikdy nevie, kedy mu tá svetluška cvrkne do nosa a prežiari mu život," hovorí s úsmevom, "dám vám presnú adresu, nech si ma tá láska už nájde?" Ak by ste mali záujem pomôcť mu, jeho vysnívaná partnerka by mala byť taká ako on - originálna, charizmatická, usmiata a pozitívne mysliaca.


Zdroj: zenskyweb.sk
Markéta Konvičková Kdo jsem já live

29. august 2010 at 15:47 | IRMAMarkéta Konvičková prodává své fotky s autogramem!

29. august 2010 at 15:00 | IRMA


Mladá a talentovaná zpěvačka Markéta Konvičková (16) byla hostem na chatu v redakci Blesk.cz. Podívejte se, na co vše odpověděla. Mimo jiné prozradila, že své fotky s autogramem fanouškům nedává zadarmo, ale prodává je.

» Ahoj Markéto, byla jsi (dle mého názoru) nejskromnější a nejsympatičtější z celé party :-) Jak zvládáš současný pracovní nápor a cestování? Užíváš taky léta? Hodně štěstí! A pozdrav sestřičce :-)   (Petra) 
13:01
Ahoooj.... Vše kolem zpěvu a slávy mě baví.... Je to síla..... Užívám užívám,,, děkuji tobe i všem za bezva dotazy a příjemně strávené dopoledne:)). Budu se těšit na setkání s vámi, držte mi palce, mám Vás ráda... ČUSKY BAMBUSKY, s pozdravem a úsměvem ve tváři..... Vaše konvička,konva, konvulé:)))). (prdichvost).... páte

» Ahoj, měla jsi za přítele nějakého spolužáka? Já jo a nedoporučuju to. Fandím Ti v kariéře i životě. Darina  (Vaše jméno) 
12:59
Ano:)). když jsem byla asi ve 3. třídě, Upřímně si nepamatuji proč ten vztah skrachoval:))).

» Markétko bránila by ses nazpívat duet s někým úplně neznámým a trošku mu tak i pomoct?dekuju k.  (k8)
12:58
Proč ne:)). když by nám hlasy šly k sobě, a píseň se mi líbila, šla bych do toho:)

» Můžeme se těšit na záznam z podzimního Tour na DVD ????????  (Karolína Olšová)
12:57
Uvidíme.... Spíš počítáme s koncertním klipem:))).

» Markét, chtěla jsem strašně moc pochválit klip k písničce To holky maj rády..moc se povedl... Dále držím palce a přeji mnoho úspěchů v kariéře...Máš hodně dobře nastartovanou kariéru, skvělý tým okolo sebe, a skvělou základnu fanoušků. Doufám, že stále budeš taková jaká jsi..Stále usměvavá, milá, příjemná.. Těším se turné :)) snad se dostanu na nějaký z tvých koncertů :))  (Lucka)
12:56
Děkuji ti moc:))). také se těším na turné, jsi zlatá, pa:)

» Markétko chodíš na zimní stadion na bruslák v Českém Těšíně ????? Nechceš tam někdy zazpívat ???? :-)  (Karolína Olšová) 
12:56
Údajně tam budem chodit se školou s tělocvikem:)). Když jsem byla ve škole tak jsem viděla druháky jak mají brusle přehozené přes ramena a jdou bruslit:))).

» Ahojky Markétko nejdřive tě chci moc pochvalit....Máš nádhernej hlas a seš velkej talent....Chtěla jsem se zeptat jakto všechno takhle ten shon kolem sebe zvládádš máš nějaký volný čas?Pořád někde vystupuješ moc tě obdivuji...Zůstan takova jaka jsi pěkný den ti přeji pa....  (Hanka)
12:55
Ikdyž mám program hodně nabitý, na kamarády si čas vždy najdu.... Musím víc plánovat a šetřit s časem:))))). Ale jsem normální holka a na kamarády nezapomínám:))).

» Ahoj Markétko, moc Tě zdravím. Jsem členou tvého fanklubu a chtěla jsem se Tě zaptat, zda do budoucna plánuješ také nějaký koncert v Libereckém kraji nebo někde poblíž. Pořád se koukám na tvé stránky, ale v LBC jsem ještě žádný koncert neviděla! Přeji krásný prožitek dne a hodně štěstí v kariéře Markéta Gajdošová  (Markéta Gajdošová) 
12:52
Teď jsme byli v Rumburku, a pokud si mě pořadatelé pozvou velice ráda přijedu i do Liberce... P.S. Držím palce všem, které postihly povodně!:).

» Moc ti fandíma držím ti palce.Maš velký talent a doufám, že se ti podaří získat několik cen.Přeji ti hodně úspěchů tvoje velká Fanynka :-)  (Ivča) 
12:49
Zpívám především pro lidi a taky pro sebe.... A pokud by mé kvality někdo ocenil , budu to považovat za velkou čest:). Ale jsem na začátku a nad cenami zatím vůbec nepřemýšlím:))... Můj sen to však je:))).

» Kdo složil písničku Věci běžné a Co hvězdám šeptají( ty písničky jsou nádherné  (Marcela L.)
12:47
Veci bežné-výborný producent Tomáš Zubák...... Co hvězdám šeptají- člen kapely No talking(klávesista) Mirek Bazger:))). Jsem ráda že se líbíí....... mej se ahojky

» Potřebuji nový účes a make-up, prostě look, jak se říká. Doporučila bys mi, prosím, nějakého vizážistu? Na cestu do USA vážně nemám bohužel peníze :-( Mony.  (Monika Fialková) 
12:46
Jasně, stará se o mě salón v Ostravě prodluzko.cz.... šikovný tým.. Třeba budeš spokojená, stejně jako já:)).

» S kým by si chtěla nazpívat duet?  (Radim) 
12:44
S Pink!!!!... jupííí...

» ahoj Marketka, chcela som sa ta opytat ci si uz bola na dovolenke a kde alebo sa iba chystas a ci sa na vystupenia upravujes sama alebo mas vizasitu/stylistu? :) pekny den ti prajem :)  (baska) 
12:44
Na vystoupení se většinou upravuji sama.. Když jde o televizní přenosy, či klipy, pomáhá mi vizážistka Šárka Pitlová a salón prodluzko.cz:)).

» Seš supéér tvoje písničky sou krásný..:))  (MÁjÍíí) 
12:42
Sem nadšena, že se cédé líbí:))). Děkuji za podporu:))).

» Ahoj Markéto, mohl bych Tě pozvat na rande? Máš někoho?  (David)
12:42
POzvat určitě, ale můj přichod ti neslibuju:-D...:)......

» jak dlouho dělaš Thai box?  (Ondra)
12:41
Ahojki. Měsíc a půl..... :).

» Ahoj...Dívala jsem se nedávno d tvého obchodu na oficiálních stránkách, a nemůžu pochopit, proč jsste dali jenom za 30 Kč plakáty??? Když i Ewa Farna má dražší plakáty... Vydělává ti obchod???  (Lucka) 
12:41
Chtěla bych, aby se můj plakát dostal k co nejvíce lidem a udělal jim radost, proto ta cena:)). Jinak Ewa je podstatně dáál..... :))).

» AHoj konvi....dočetla jsem se že letíš do USA změnit image.... a to ještě delší vlasy? Fakt? To už snad nejde :-)))  (helena V.) 
12:39
Ahoj... Nech se překvapit........:))). Sama budu překvapena:P:)).

» Ahoojjky Markétkoo,budeš vystupovat i v Plzni ráda bych tě viděli jsi uplně suuper..jsem tvá fanynka...moc se mi líbí klip to holky maj rády ale u ty ostatní jsou mooc krásný....držim ti palečky =)  (Martina Zušťáková) 
12:39
Moc díík, Plzeň bude..... V listopadu:)). mej se, smej sé, to holky maj rády:)

» Zdravím Tě Markét! :-) chtěla jsem se zeptat, jaký máš názor na to, když holka hraje fotbal.. a kdy chystáš koncert v Brně? Ať se Ti daří jak v pěvecké kariéře tak v osobním životě! :-)Sem napište Vaši otázku  (CHucky)
12:38
Proč ne.... S mým štěstím bych všem místo balónů kopala nohy:-D.. Takže tě obdivuju a fandím:)). Brno bude:)).

» Ahoj Marketka, chcem sa Vas opytat kedy sa zastavite na Slovensku a nieco pekne nam zaspievate??? zatial sa majte pekne...  (Domino Dominka z SK) 
12:36
Zdravím všechny fanoušky na Slovensku:)))!.. Na cd jsem vám věnovala písen Veci bežné, věřím, že už brzy vám zazpívám i naživo:)).

» Dej si jako další klip na písničku Láska se nedá dělit třemi. Je to nádherná písnička ke které si tě dokážu představit  (Marcela L.) 
12:35
Uvídíme, třeba právě na ni bude 3. videoklip:))).

» Čus Konvičko! Jaký je tvůj oblíbený film?  (Terry) 
12:35
Po minulém týdnU hned 2... Dostaň ho tam a Zatím spolu, zatím živí:)))).............Doporučuji..... 2 hodiny smíchu vás neminou:-D:)))).

» zpivas krasne,rad by jsi stebou povykladal osobne  (david kneifel) 
12:33
Tak musíš přijet na nejaké vystoupenííí:)). Také ráda se všemi, kteří mají zájem klábosím:)).

» co ty a EWA FARNA?  (Jméno:)
12:33
Jsme kamarádky, Ewě moc fandím, obdivuji co dokázala a jak se ji daří i v Polsku:)).

» Ahoj Marky, v jakém prvním městě budeš mít turné? A lístky budou v předprodeji? Děkuji za případnou odpověď, měj se hezky.  (Daniel) 
12:32
Určo budou předprodeje:)). Vše se dozvíš v pravý čas na stránkách.... Právě v Třinci startujeme tour Křížem krážem...ahoj:)). taky se mej

» Ahoj, moc jsem Ti fandila v soutěži SuperStar. Zajímalo by mě, jestli jsi už vydala nějaké CD, Tvoje dva videoklipy se mi moc líbí, hlavně "To holky maj rády!". Přeji hodně štěstí.  (Bronislava Adamiková) 
12:31
Od 17.5. mám své CD Na šnůře perel , je tam 16 songů, a určitě by měla být v prodeji u Vás..... Poptej se v prodejně s CD nebo si ho můžeš objednat na stránkách......:)). pá

» Ahoojky Maekéét budeš vystupovat teď někdy v Plzni??jo a moc se mi libi piseň: to holky maj rády  (David) 
12:29
Určitě v rámci turné budeme:)). Termíny budou na of. stránkách:))). čahojki:))).

» Ahojky Markéto, každým dnem vzpomínám na tvé představení v Oáze Kladno, kde jsem Tě poprvé uviděl mimo televizi a byl to zážitek na celý život. Když jsem dostal tvůj podpis na plakát, tak jsem byl nejšťastnější člověk na světě. Uvidíme se určitě v Litoměřicích - na zahradě čech, kam určitě pojedu a těším se až tě tam uvidím. Chci se tě zeptat nebudeš mít nějaký koncert blízko Kladna??? A ještě se chci zepat jak se máš při čtvrtečním poledne??? Měj se pěkně a buď taková jaká jsi.  (Vítek)
12:28
Do Litoměřic se těším, slyšela jsem že tam je výborná atmosféra... Na Kladno se zatím nechystáám, ale blízko to máš do Prahy kde bude záverečný koncert tour 1.12. v Hard Rock Cafe.... Tak snad si uděláš výlet a dorazíš:). Díky moc:)

» Ahoj Market, jsi v kontaktu s finalisty ČSS? A s jakýma i s Mirem Šamajdou. Předem děkuji za odpověď a přeju ti vše nejlepší do budoucna.  (Emma) 
12:26
Ahoj... V kontaktu bývám s většinou, ať už na koncertech, či telefonicky..... Se šmajdíkem sem se od té doby bohužel ani nepotkala ani neprovolala:)). Držím mu palce, ať se mu povede deska.......:)))).děkuji

» Čau Markét, jaký máš názor na Fotbal? a kdy budeš mít koncert v Brně? Mimochodem, ať se daří jak po hvězdné tak po soukromé stránce :-)   (Chucky)
12:25
Děkuji.... Na fotbal chodím, ale většinou né na hru ale mrknout se na hezké kluky, kteří mají podobné trenky jako já na thai boxu:-D. V Brně budu 17.10. na Velodromu společně s Michalem Davidem a Markem Ztraceným a na tuto akci bude vstup zdarma.... Více se včas dozvíííte:))).aóóóóój

» Dobrý den,chtěla bych se zeptat,jestli se Vám zdá v pořádku prodávat Své fotografie s podpisem po koupalištích za 5 kč. Někde jsem četla Váš rozhovor,kde jste mluvila o Svých měsíčních příjmech,tak si myslím,že těch pár korun už Vás nevytrhne. Jde vidět,že s jídlem roste chuť.  (Marcela z Ostravy) 
12:22
Nechci, aby se mé fotky válely po všech koutech... Kdo skutečně chce, a má zájem o fotku s mým autogramem, tak si ji za 5kč více váží..... Za vybrané penízky potom kupuji lízátka, která rozdávám na vystoupeních.. Mej se krásně:)))).

» Já pocházím s Třince proto ti moc fandím a držím pěsti.  (Mirek)
12:20
Zdravím Třinec!!! Už se moc těším na domácí koncert:))).

» Marki, máš už vybránou písničku pro kterou budeš mít další klip?  (Marcela L.) 
12:19
Mááááááám:)))).

» Ahojky chtěla jsem se zeptat,jestli máš nějakého domácího mazlíčka a hudbu jakou posloucháš? Děkuji ti. Hodně štěstí...  (Lucka) 
12:19
Domácího mazlíčka mám pejska... maltézský psíček.. lenoch...mazel...-někdy mi připadá, že to lenošení mám od něj...... Poslouchám.. Pink, Rihannu, Divokého Billa, Tomáše Kluse, Gabrielu Cilmi, MIley Cyrus...........

» Ahojky Markéto chtěla jsem se zeptat jak se stát zpěvačkou???a ještě kdy a kde budeš mít koncerty jsem tvou velkou faninkou...  (gába ) 
12:17
Ahojki... Kde všude budu mít koncerty je napsáno na mých of.str. www.marketakonvickova.com..... Určitě mrkni, a přijď se podívat:)).)

» Ahoj marky kdy budes mit dalsi letni hit  (Martin)
12:15
Jsem ráda že se písnička To holky maj rády líbí... že boduje v hitparádách a že se povedl i letní klip. Počítám že další písen se bude více hodit k podzimu:). A třeba budu mít i podzimní hit:)).

» Markétko,jak se mas?:) a Budes ted nekdy jeste ve Zline nebo tak?:)  (Neluška) 
12:14
Ahoj.. Do Zlína jezdím často... Je mi tam moc dobře.... V rámci turné určitě přijedu a fanděte písničce to HOlky maj rády v hitparádě rádia Publikum;-)!:)))). Těším se, až zase navštívím Zlííííín:)).

» Ahoj, mám jen dotaz jak se Ti líbilo u nás na Rusavě, kde jsi zpívala pro děti z tabora? Jsem Tvoje velká fanynka...a přeji ti hodně úspěchu, at se Ti daří  (Markéta K.) 
12:12
Ať žije Rusava!! byla to bomba:).

» Ahoj, moc ses mi líbila na jak jsi zpívala s Petrem Bende na Rusavě na táboře, tam to bylo super, máš přítele?Jsem jeden s vedoucích a pak jsme na tebe ještě vzpomínali...  (Tomáš) 
12:11
Na Rusavě bylo suuuuuper!:). A doufám že mi Petr Bende nějakou písničku ještě napíše..... Přítele nemááámmmm.... ZATÍM...

» Ahoj Konvičko, hodně ti fandím a vím že jsi moc talentovaná chtěla bych tě pochválit za dosavadní výkony a uspěchy a věřím že brzo natošíš svuj už 3 videoklip a že bude stejně dobrý jako ty dva to tedka. Měj se hezky . Simča :-)   (Simča) 
12:10
Určitě natočím, v 2.pol října odletím spolu s celým týmem do zahraničí a natočíme romantický klip tentokrát na pomalou písničku :)). děkuju moc....

» Čaau Markét, nedostala si nějakou nabídku zahrát si v nějakém seriálu, nebo tak něco?:-) jinak pořád zpívej...jsi fakt dobrá, držím moc palečky, začala si skvěle a určo to dotáhneš daleko:-) měj se:-))  (Aneta)
12:09
Teď se chci věnovat zpívání, ale časem třeba i hraní v seriálu bych si ráda vyzkoušela:). Pá a děkuji

» Ahoj Market, kdyby ti nekdo nabidnul roli v nejakem filmu, prijala bys ji? K tobe by se hodila princezna (:   (kendys) 
12:08
Určitě bych přijala, ikdyž radši bych si zahrála v nějakém akčním filmu ala Angelina Jolie... A vůbec bych se nebránila kdyby mi parťáka dělal Brad Pitt:)))).

» Markétko, jelikož jste holčina od nás, prosím Vás zůstaňte taková jaká jste. Milá, úsměvavá a hodňučká. Doufám, že Vám kariéra nezničí mládí a také nezničí Vás. Přeji Vám hodně úspěchu ve škole, ve zpívání. Ať Vám vyjde vše, co si přejete. Hodně štěstí  (jana)
12:06
Děkuji moc... Budu se snažit:)))))).....

» Marketka bude k pesnicke Dokonala aj klip?=)Si jednicka:)  (nasa konvicka:P)
12:06
Ahojjj... Přemýšlíme nad 2mi písněmi.. Nad Dokonalou a Láska se nedá dělit třemi.... Uvidíme....:))).

» Chystáš se někdy do Nového Jičína???  (Míša Pavlíková)
12:04
Slyšela jsem že je zde výborný klub a diskotéka, tak snad to co nejdřív zvládnu:)).

» Markétko, máš ještě další přezdívky kromě Konva, Konvička? Jak ti říkají nejčastěji? A jak tě oslovují fanoušci a nebo rodiče? Určitě jsi byla a stále jsi velmi hodná holčina:-)   (Anys )
12:03
Říkají mi prdichvost:)). Vůbec nevím proc:-D. Děkuji měj se.....

» Ahoj Marki, jak často chodíš do fitka? Jana  (Jana)
12:02
Ahoj. Vzhledem k tomu, že cvičím Thai box, jednou týdně navštěvuji s mým kamarádem a zároveň trenérem fitko:)). páááu

» Ahoj Markétko je pravda že o víkendě letíš do USA aby jsi zmenila svoji emage???  (Míša Pavlíková) 
12:01
Čauko, ano letím a jedním z důvodů je změna image:). Natočím zde demo snímky v jednom studiu a šííleně se těším na nakupování nových kostýmů:)).

» Ahoj máš hezký hlas a budeš mít turné?pa jseš fakt super  (Markéta) 
12:01
Ahojki, Na turné budu v listopadu a určite nevynechame Ostravu, Brno, Olomouc, Zín, Plzeň a Prahu....mimo jíné taky Třinec...... Tak přijď:)).

» Zdravím, přeji ti všechno nejlepší k narozeninám, sice trochu opožděně, ale přece jenom =D. Písničky z tvého alba se mi opravdu líbí a ráda si je poslechnu i zazpívám =) která písnička z alba se ti nejvíc líbí ?? jo a ještě bych se chtěla zeptat, jestli se budeš dívat na Česko Slovensko má telent nebo na Talent mania.? Měj se hezky a kdyžtak děkuju moc za odpověd =))  (Přísně tajné..) 
12:01
Děkuji za přání... Nejbližší vztah mám k písni: Láska se nedá dělit 3mi, kterou napsal Petr bende.... Ale všechny písničky na své první desce mám moc ráda a těší mě, že dělají radost.:)... Na obě dvě soutěže jsem zvědavá a budu všem držet palce.....áój

» Ahoj Markétko, tak jakpak se má nejkrásnější dívka s kouzelným úsměvem a dokonalým hlasem?:) Jak si užíváš slávu a jaké to je, když po tobě chce spousta lidí autogram? Taky bych se rád zeptal, jestli máš své věrné fanoušky, kteří často navštěvují tvá vystoupení? Protože jako mladší, nechci říct že patřím do "starého železa":), jsem velmi často navštěvoval jednu nejmenovanou kapelu a byl jsem rád, když jsem si mohl poslechnout dobrou muziku. A ty máš moc hezké písničky a nelituji, že jsem si tvé Cd koupil. Jen tak dál, přeji mnoho úspěchů.  (Tomáš) 
12:01
jééééé, děkujíííí.... Sem ráda, že v mém fanklubu je dnes nekolik stovek fanoušků a mám i ty nejvěrnejsí , kteří nevynechají ani jeden koncert. ŽE JO, MARKÉTO, LUKÁŠI, DAVIDE......:))). Sláva mě baví a naplňuje, ale jsem si vědoma, že je potřeba s ní zacházet velice opatrně..:))).

» Ahojky Marky, sem ráda, že je možno opět s tebou chatovat, je to prima:-) Myslím, že je zbytečné psát jak jsi skvělá, úžasná a dokonalá, ale já to stejně napíšu:-)) Každé tvé vystoupení, na kterém jsem byla je vždy pecka, je to zážitek, na který se nezapomíná:-) Jsem moc ráda, že budeš mít turné a doufám, že se brzy dozvíme, ve které dny budou:-) Ráda bych se zeptala, jestli na thai box budeš chodit i po prázdninách? A taky bych se chtěla zeptat, jestli třeba neplánujete další Cd, nemyslím hned teď, ale v nejbližší době??:-))) Tak se měj hezky Konvi a máme tě moc rádi, pro nás Konvičáky jsi ta nej, naše stár:-) A ať se v Americe líbí ;-) Zdraví tě Markéta.   (Markéta Z.) 
12:01
Aoj... Samozdřejmě, že budu:). budu se snažit vše skloubit... :). Čahoj:)

» Přeji hezký den Markétko, je radost sledovat, jak někdo talentovaný a nadaný jako vy, jsi jde za svým snem a daří se a to je moc dobře. Jste mladá, hezká slečna, která zpívá moc krásně a jste stále velmi milá a doufám, že to tak i zůstane a že vám sláva nestoupne do hlavy, ale já věřím, že ne. Ráda bych se zeptala, co plánuje v nejbližší budoucnosti? Zajímalo by mě, jak skloubíte dohromady zpěv a školu, jistě to nebude snadné. Přeji vám, ať se vám i nadále daří, protože talent opravdu máte. Přeji hodně štěstí nejen v pěvecké dráze, ale také v osobním životě:-) Pavla  (Pavla) 
12:01
Ve škole budu mít individuální plán, takže myslim, že to zvladnu:). A na podzim kromě klipu, řady koncertů, chystám i samostatnou šnůru, budu v 9.městech se svou kapelou,, No Talking,, a 1.12. budeme v Praze v Hard Rock Cafe... Těšíím se:)).

» Miluju tě :-*  (Anonym) 
12:01
:)).

» Ahoj Markétko ;))), jsem jedna z tvých fanoušků-Konvičáků :). Jsi zpěvačka s úžasným hlasem,který v ČR nemá obdoby a tak určitě nepřestávej zpívat!!! :)) Chtěla bych se zeptat,jestli už po vydání první desky "Na šňůře perel" neplánuješ a nepomýšlíš nad druhouuuuu deskou ????? :))). I když se mi tvoje cdčko hrozně líbí - hlavně Láska se nedá dělit třemi a Ten,co nikdy nezavolá, tak si tě umím hrozně představit ve stylu Duffy,Rihanny .. a krásná byla taky písnička Voda na Velehradu. Máš takový soulový hlas a víc se mi hodíš ke klavíru a smyčcům než ke kytarám :/. Měj se moc hezky, těším se na tebe na některém koncertu!!! .))) p.s.: UŽIJ SI AMERIKUUUUUUU!!!!!  (Teruš :))) 
12:01
Jsem ráda, že sis na 1. desce našla své oblíbené písničky.. A na druhé už pochopitelně taky pracujeme..... Ale vyjde nejdřív na podzim příštího roku:). Děkuji, ameriku si užiju... Ahoooojjjjj.....

» Čau Konvi, je úplně fajn,že vystupuješ 17.8. v Praze a výtěžek jde na postižené oblasti povodněmi :) a teď ty otázky: Chystáš se někdy změnit barvu vlasů? a už se těšíš do školy?(Asi ne,což? :D)  (David Gorný) 
12:01
Ahoj.... Před Asi 2mi lety jsem zkusila hnědou. Jenže na mé blond vlasy to chytlo do rezava a vypadala jsem jako bych prolezla trubkama:)), ale možná mě úplně s jinými vlasy uvidíš v mém 3. klipu který se bude natáčet v zahraničí v 2. pol října:)... Do školy se těším, hlavně na spolužáky... Hned na začátku jedeme na turisták do Chorvatska, tak si to užiju.....Mej se, smej se.

» V radiu stodolní jsi řekla,že jsi zkusila cigaretu,věděli to tví rodiče? co ti na to řekli? Prosím pravdivou odpověď jinak budu brečet :)  (Pepa) 
12:01
Samozdřejmě, že ano:). Člověk má zkusit všechno a je jen na něm, jak s tím naloží. Mí rodiče jsou v pohodě, věří mi:)).

» Ahoj Markéto :) Je pravda, že si měsíčně vyděláš až 100 tisíc? Jak s penězi naložíš? Koupila sis už nějaký drahý dárek sama pro sebe ?  (Lenka) 
12:00
Ahoj. Ano, tak nejak. :). O penize se mi staraji rodice, ale spoustu z nich investuji do sebe... To víííš, fitness, kostýmy , učitelka angličtiny, zpěvu a dalšííí, stojí dost penez:). Mám radši menší dárky , ale častěji:).

Lady GaGa: Takhle vypadá doopravdy!

29. august 2010 at 12:59 | IRMA

Lady GaGa s minimem makeupu.
Extravagantní zpěvačka Lady GaGa (23) si potrpí na to, aby svůj skutečný vzhled zakryla co nejlépe brýlemi, silným makeupem, obrovskýma umělýma řasama, šílenými příčesky a podobnými maskérskými prostředky. Teď se ale ukázala světu taková jaká opravdu je.

A všichni jen zírali. Do studia německé televizní stanice dorazila bez paruky, příčesku, normálně oblečená a dokonce s vkusným makeupem. Její tělo zdobil černý sexy top, což způsobilo trochu poprask.

Všichni očekávali, že uvidí mladičkou hvězdu v plyšovém kostýmu, tělovém body nebo jiném povedeném kousku z její skříně. Namísto toho se ukázala jako šik kočka. Přece jen si ale ke svému relativně normálnímu vzhledu neodpustila extravagantní PVC střevíce.

V show fanouškům prozradila i své skutečné jméno, kterým je Stefani Germanotta, a ukázala i intelektuální tetování. To má na vnitřní straně levé paže a překvapivě jde o verše oblíbeného německého spisovatele Rainera Marii Rielkeho.


Sexy rvačka v přímém přenosu - Madonna a Lady GaGa si vjely do vlasů

29. august 2010 at 12:59 | IRMA
Televizní diváci si v sobotu večer ve Spojených státech přišli na své. Do živé talkshow stanice NBC přišla královna popu Madonna (51) a nedávno vyšlá hvězdička, která si říká Lady GaGa (23). Místo veselého povídání se ale hned po příchodu popraly.
V černé kůži a vysokých černých botách vypadaly obě dámy jako dominy. A také se tak chovaly. Vzduchem létaly pěsti, došlo i na zápasnické chvaty. Madonna zaútočila první a začala mladší kolegyni tahat za vlasy. Lady GaGa ji odstrčila, ale Madonna se nedala a chytila konkurentku pod krkem. Chvíli ji škrtila, pak se obě na výzvu moderátora Kenana Thompsona posadily. Thompson si pro jistotu sedl mezi ně, ale holky si nedaly pokoj a pošťuchování pokračovalo. Nakonec se Lady GaGa ještě jednou pokusila vrhnout na Madonnu a pak se konečně usmířily. Byla to samozřejmě jen show po americku - to aby si diváci užili víc než jen povídání a zpěv.
Autor: (pk)
Reprofoto Bild
6.10.2009

Lady GaGa o třicet let starší. Co to s ní udělali, proboha?!

29. august 2010 at 12:58 | IRMA

Lady GaGa jak ji neznáte. To je jiný šálek čaje...
Módní a popovou ikonu Lady GaGa (24) proměnili k nepoznání. A i když jsme si u ní zvykli na různé výstřelky, tohle opět vyráží dech. V reklamě na čaj se totiž podobá spíš šokujícímu objevu Britan´s Got Talent starší a obtloustlé Susan Boyle
Lady GaGa je známá jako milovnice dobrého a kvalitního čaje. Na svém twitterovém profilu má dokonce několik sexy fotek s čajovými hrníčky. Není proto divu, že mnoho britských čajových značek projevilo přání získat tuto zpěvačku jako svého maskota. Podařilo se to však jen jediné. GaGa podepsala smlouvu se známými čaji Twinings, ale to asi ještě netušila, co s ní hodlají na billboardech udělat.

Kliknutím zvětšte
Susan Boyle.

Přestože se ví, že interpretka hitu Paparazzi miluje extravaganci, tohle je možná příliš už i na ni. V reklamní kampani této prestižní značky je Lady GaGa vyobrazena jako stárnoucí mamina, možná v očích některých i babička, jak v nevzhledné zástěře a absolutně asexuálních sandálech nese tác s čajem.

Je sice jasné, že taková reklama zpěvaččino konto značně nafoukne a brzo bude nejspíš každý Brit pít čaj s příchutí Lady GaGa, otázkou ovšem je, jak dlouho si ještě s takovou image udrží nálepku mladé sexy dračice. Teď vypadá spíš jako Susane Boyle ještě před tím, než se na ní vrhnul tým stylistů a vizážistů.

Kliknutím zvětšteKliknutím zvětšteKliknutím zvětšte
Lady GaGa je milovnicí čaje. Teď toho možná lituje. 

86letý fanoušek Lady Gaga dá za lístek 50 tisíc dolarů! Má na to, je to americký senátor…

29. august 2010 at 12:57 | IRMA

Provokativní zpěvačka Lady Gaga.
Extravagantní zpěvačka Lady Gaga (24) idolem pouze puberťáků? Omyl! Na její zářijový koncert se chystá nejstarší americký senátor (86). A soukromá lóže ho přijde na 50 tisíc dolarů!

Demokratický senátor je obrovským fanouškem Lady GaGa. Na jejím newyorském koncertě v lednu oslavil své narozeniny! Lady Gaga se jeho přízně obávat nemusela. Doprovázela ho totiž manželka, která Lautenberga na koncert hvězdy samotného nepustí…

Kliknutím zvětšte
Frank Lautenberg.

Teď se ale politik nechystá koncert v centru Washingtonu jen užívat. Před jeho začátkem totiž uspořádá dobročinnou sbírku.

Šílené podoby Lady Gaga: Koupání v krvi i drsná kopyta

29. august 2010 at 12:56 | IRMA
Lady Gaga
Lady Gagavětší obrázekAutor: Reuters
09:09 | 18.8.2010 | veš
Praha - Extravagantní popová diva Lady Gaga patří k největším módním ikonám showbyznysu.
Na bizarní tváře a podoby Lady Gaga se podívejte do naší fotogalerie a pod článkem HLASUJTE, která podoba Lady Gaga je nejpříšernější!
Její bizarní a šokující kostýmy vzbuzují emoce nejen u jejích fanoušků, ale i odborníků na módu, novinářů a kolegů z hudební branže.
Čtyřiadvacetiletá Lady Gaga se letos dokonce dostala mezi pětačtyřicet nejlépe oblékaných celebrit.
Americká zpěvačka má mnoho tváří a svými kostýmy a vizáží snad pokaždé vzbudí buď nefalšovaný obdiv nebo naopak odsuzující odpor.
Lady Gaga s trenýrkami od fanoušků
Ať už se jedná o energické koncertní show, oficiální společenské akce, večírky či předávání cen, Lady Gaga vždy umí překvapit svou nekonvenčností a originalitou.
Naposledy šokovala na KONCERTĚ V LAS VEGAS, kde se předvedla coby nezkrotná sexy dračice V TRENKÁCH od svých věrných fanoušků, které si srolovala a udělala z nich něco jako vlastní model dámských kalhotek.
V blonďaté paruce a podprsence se navíc nápadně podobá POPOVÉ KRÁLOVNĚ MADONNĚ, k níž je také často přirovnávána. A není se co divit.
Lady Gaga
Divoká mistryně extravagantních kostýmů vypadá na svém právě probíhajícím "Monster Ball Tour" navlas stejně jako její starší a slavnější kolegyně a nejspíš nebude dlouho trvat a slavnou zpěvačku úplně ve všem překoná.
"Pár věcí určitě máme společných, obě jsme začínaly v New Yorku, obě jsme se proslavily, když jsme si obarvily vlasy a obě jsme Američanky s italskými předky," nepopírá Lady Gaga svou podobu s Madonnou.
Kostýmy má ale excentrická Lady Gaga určitě šokující než Madonna. Na předávání hudebních cen Echo Awards se v květnu "ohákla" tak, jak nikdo nemohl očekávat ani v tom nejděsivějším snu.
Lady Gaga
Zpěvačka se totiž ZMĚNILA DOSLOVA V ČARODĚJNICI a nejspíše tak chtěla v květnu dodatečně oslavit Halloween.
Přítomné hosty navíc ohromila botami, které vypadaly jako nefalšovaná kopyta, což byl docela problém, protože jí vůbec nešla chůze, a tak ji na pódium museli odvézt.
Pořádný rozruch vzbudila módní ikona v únoru na předávání BRIT AWARDS. Nejenom, že získala tři ceny, ale zároveň vzdala provokativní hold zesnulému návrháři a svému kamarádovi Alexandru McQueenovi.
V divné paruce a bílých částečně průhledných šatech se změnila ve figurku na šachovnici připomínající TŘÍPATROVÝ DORT.
Lady Gaga na Brit Awards
Smrt návrháře zpěvačku natolik zasáhla, že těsně před vystoupením kolem sebe v šatně přišpendlila návrhářovy fotografie a dokonce roztrhala pár jeho modelů, které také rozvěsila po šatně.
Obrovský rozruch vzbudila Lady Gaga na předávání hudebních cen GRAMMY, kde se předvedla hned ve třech šílených kostýmech.
V upnutém sexy korzetu jí vykukoval ZADEK I PRSA. Na hlavě přitom měla něco, co zdánlivě připomínalo klobouk složený z geometrických obrazců.
52. Předávání hudebních cen Grammy - Lady GaGa
A když se převlékla, šokovala znovu. Tentokrát měla na sobě kostým, v němž vypadala jako MIMOZEMŠŤANKA. Její "vesmírnou" hlavu navíc zdobila žlutá paruka, jež jí nešikovně lemovala obličej.
Ještě větší pozdvižení předvedla Lady Gaga loni na MTV MUSIC AWARDS. Pozornost na sebe tentokrát neupoutala jen roztodivnými kostýmy, ale svým vystoupením, během něhož se na pódiu KOUPALA V KRVI.
Předávání MTV Video Music Awards 2009 - Lady GaGa
V jeho závěru pak celá ZKRVAVENÁ odletěla do zákulisí jen ve sporém korzetu a kalhotkách a doslova "zmrazila" překvapené publikum.
Divoká Lady má ale ještě jednu tvář, kterou tak často nevidíme. Za maskou nezlomné provokatérky se totiž schovává úplně obyčejná dívka.
Lady Gaga
Všudypřítomní fotografové ji "nachytali" na dovolené u bazénu, kde se rázem změnila v OBYČEJNOU TUCTOVKU.
Zplihlé mokré vlasy sčesané dozadu, šátek kolem hlavy a nulový make-up z ní rázem udělaly nevýraznou "kámošku od vedle".